Appia II Compact

„Dvoupákový kompaktní kávovar APPIA 2 se hodí do každé středně velké až velké kavárny. Její jednoduchost ovládání, ergonomie a nejkvalitnější materiály ve spojení s nejmodernější technologií Nuova Simonelli vytvářejí předpoklad pro bezproblémové a dlouholeté fungování kávovaru.“

comp2

APPIA 2 poskytuje stejnou funkcionalitu a disponuje stejnými detaily jako dražší AURELIA 2. Systém SIS (Soft Infusion System) pro dokonalou extrakci espressa je součástí její základní výbavy. Moderní design a styl je samozřejmostí.

APPIA 2 COMPACT je postavena na úspěchu své starší sestry – kávovaru APPIA.

APPIA 2 COMPACT je kávovarem spojeným s dokonalým výkonem i v těch nejnavštěvovanějších kavárnách s limitovaným prostorem za barovým pultem. APPIA 2 je jednoduchá, ergonomická, spolehlivá a inovativní.

Appii 2 COMPACT je možné objednat s vyvýšenými hlavami (takeaway provozy), systémem Easy-Cream na bezdotykové šlehání dokonalého mléka pro cappuccino, vestavěným ekonomizérem horké vody, programovatelným výhřevem šálků, nebo teflonovými pákami s madly potaženými kůží. Příplatkovou výbavou může být také „Cool Touch“ tryska, o níž se barista nikdy nepopálí.

comp