Aurelia II

„Dokonalá a bezkonkurenční technologie přípravy espressa ukrytá v elegantním designu kávovaru, který je 9 let po sobě používán jako oficiální kávovar Mistrovství světa baristů (WBC).“

2
1

Nastavování parametrů je velmi jednoduché – probíhá pomocí intuitivního displeje a trvá jen několik sekund. Právě rychlost a jednoduchost nastavení dělá T3 jedinečnou a neopakovatelnou.

Výsledkem je dokonalá kontrola teploty vody během celého procesu extrakce kávy umocněna nepřetržitou kontrolou ve třech bodech, jejichž stav je zobrazován na displeji.

AURELIA 2 v sobě ukrývá nejpokrokovější technologie ve světě přípravy espressa. Je tak dokonalá, že byla zvolena za oficiální kávovar Mistrovství světa baristů (WBC) v letech 2012-2014 a její technologie byla přenesena do kávovaru VICTORIA ARDUINO VA388 BLACK EAGLE, který je oficiálním kávovarem na WBC pro roky 2015-2017.

AURELIA 2 je zaměřena na práci profesionálních baristů, kterým dokaže garantovat nejvyšší možnou konzistenci práce s ohledem na přesnost, kvalitu extrakce a flexibilitu nastavení.

AURELIA 2 je vyráběna ve více verzích. AURELIA 2 DIGIT poskytuje uživatelům možnost digitálního nastavování tlaku v bojleru a tím ovlivňovat teplotu vody při extrakci espressa. Technologie DIGIT poskytuje zvýšenou konzistenci výkonu kávovaru a jednoduché ovládání prostřednictvím barevného TFT displeje.

Technologie T3 zajišťuje dokonale flexibilní chod, přičemž ke každé hlavě kávovaru je přiřazena tříbodová kontrola teploty vody. Společně s možností nastavování daných parametrů na displeji v reálném čase, se kávovar Nuova Simonelli stává neobyčejně adaptabilní vůči charakteristikám kávy, se kterou barista právě pracuje.

Technologie T3 nebyla vyvinuta náhodou. Vychází z reálných potřeb trhu s ohledem na další výzkum. Nuova Simonelli brala v úvahu hlavně novodobý trend, kdy se baristé v kavárnách snaží pro své hosty připravovat různé výběrové kávy, jejich směsi a ukázat jim tak různorodost plodu kávovníku. Samozřejmě, T3 není určena jen pro kavárny s takovým záměrem. Konzistence teploty a tlaku (a tedy i výsledného espressa) byla donedávna otázkou čislo jedna a stále není dokonale vyřešena. T3 se dokonale hodí do kaváren s velkou spotřebou kávy či lidem s odhodláním být na trhu nejlepší.

Systém T3 Vám dáva tyto možnosti nastavení:

  1. Teplota vody v hlavním bojleru,
  2. Samostatný bojler pro každou hlavu kávovaru
  3. Nezávisle a přesně nastavitelnou teplotu hlavy kávovaru podle potřeb baristy.