Theresia

„Ideální domácí kávovar.“

aaaa

Theresia, která je vlastnoručně podepsaná architekty Doriana a Massimiliano Fuksas, je kompaktní a zároveň elegantní kávovar, který můžeme označit za „sochařské dílo“.

Tělo kávovaru je tvořeno vysoce leštěným kovem, který je opracován do tvaru diamantu. Theresia je tak objektem, který je nejen nádherný na pohled, ale zároveň poskytuje uživatelské pohodlí, snadné použití a kombinaci tradice s inovací v podobě nejdokonalejší technologie stabilizace tlaku a teploty vody T3!
Technologie T3 patří mezi nejpokrokovější technologie extrakce espressa. Stejnou technologii můžeme najít i v Aurelii II od Nuova Simonelli, která se používala na Mistrovství světa baristů (WBC) v letech 2013-2015 a používá se nadále v kávovaru Victoria Arduino BLACK EAGLE, který je kávovarem na WBC pro nejbližší 3 roky (2015- 2017).
Výsledek používání technologie T3 se projevuje v konzistenciií výsledných espress a přesnosti. Kávoví experti si mohou vybrat a ochutnávat různá espressa v dokonalé kvalitě, protože technologie T3 se dokáže přizpůsobit každé kávové směsi na světě a odhalit její nejtajnější aroma a chutě.
Kromě průlomové technologie T3 obsahuje Theresia i trysku na šlehání mléka „Cool Touch“, o kterou se nespálíte a teflonový portafiltr pro ještě dokonalejší espressa a snadné čištění.

fdgfgd