VA388 Black Eagle

„Oficiální kávovar pro Mistrovství světa baristů (WBC) v letech 2015-2017.“

1
2
5

Více než 100 let neustálé práce a inovace značky se zlatým orlem v logu a na kávovarech, se přetavilo do vlajkové lodi nejen společnosti Victoria Arduino, ale celého kávového průmyslu, v podobě „Černého orla“.

VA388 BLACK EAGLE je průlomovým kávovarem. Kromě technologie stability teploty a tlaku vody T3 od Nuova Simonelli, disponuje kávovar gravimetrickou technologií, která byla uvedena na trh v roce 2015. Pro svůj technologický přínos do světa kávy se stal BLACK EAGLE oficiálním kávovarem pro Mistrovství světa baristů (WBC) v letech 2015- 2017.

Jak vlastně BLACK EAGLE funguje?

Technologie T3 přináší nové standardy pro kontrolu a stabilitu teploty a tlaku vody.Barista má možnost nastavovat teplotu v každé hlavě zvlášť s maximální flexibilitou zapomoci tříbodové kontroly:

  1. Systém T3 Vám kdykoli dáva tyto možnosti nastavení:
    1. Teplota vody v hlavním bojleru,
    2. samostatný bojler pro každou hlavu kávovaru
    3. Nezávisle a přesně nastavitelnou teplotu hlavy kávovaru podle potřeb baristy.

Na světě nenajdete stejně efektivní a elegantní systém, jakým je T3.
Nastavování teploty a tlaku vody probíhá na displeji s velmi intuitivním ovládáním, tak, že nepotřebujete několika stránkové manuály. Všechny parametry se dají nastavovat v reálném čase a už po pár vteřinách můžete připravovat svou novou kávu v 100% kvalitě, přesně tak, jak to Vám vyhovuje. T3 zohledňuje i ekologii, takže v menu nastavení najdete i ekologicky šetrný režim.

Gravimetrie, je novou technologií, která váží množství espressa v šálku, čímž spolu s technologií T3 vytvářejí nejkonzistentnější dvojici pro extrakci espressa na světě.

3